• Voorzitter Xander Coolen

    voorzitter@uvv-voetbal.nl

  • Secretaris Marcha van Wijnbergen

    secretaris@uvv-voetbal.nl

  • Penningmeester Hassan Benahmed

    penningmeester@uvv-voetbal.nl

  • Bestuurslid technische zaken Marchel Neplenbroek

    marchel@uvv-voetbal.nl

  • Bestuurslid damesvoetbal Stefan van Essen

    stefan@uvv-voetbal.nl

     

  • Bestuurslid algemene zaken Nico van den Berg

    nico@uvv-voetbal.nl

  • Bestuurslid participatiebeleid Wilbert Dumont

    vrijwilligerscoordinator@uvv-voetbal.nl

     

  • Bestuurslid communicatie/commercie Dennis Brinkhuis

    dennis@uvv-voetbal.nl