• CONTACT TEAMS

  • Op deze pagina vindt u de overzichten van de keeperstrainers, hoofdtrainers, coördinatoren, trainers en leiders van de UVV Voetbal jeugdteams van het seizoen 2020/2021

    (laatste update gedaan op 21-OKT-2020, mutaties graag doorgeven aan coordinatorJO15@uvv-voetbal.nl)

     

    Seizoen 2020-2021: 

    Datum 21-10-2020    
           
           
      Naam Telefoon Email
    organisatie       
    Wedstrijdsecretariaat Stefan van Essen 06-20499077 wedstrijdsecretariaat@uvv-voetbal.nl
      Henri Wolf 06-51528670 wedstrijdsecretariaat@uvv-voetbal.nl
    Materiaalbeheer Stefan van Essen 06-20499077  
      Henri Wolf 06-51528670  
    Scheidsrechtercoordinator Stefan van Essen 06-20499077 scheidsrechter@uvv-voetbal.nl
    Ledenadministratie     ledenadmin@uvv-voetbal.nl
    Vrijwilligerscoordinator     vrijwilligerscoordinator@uvv-voetbal.nl
    Hoofd Jeugd Opleiding Onderbouw Miki Stojanov 06-42877476 mihail.s@hotmail.nl
    Hoofd Jeugd Opleiding Middenbouw (selectie) Ben Belhadi   benali75@hotmail.com
    Hoofd Jeugd Opleiding Bovenbouw (selectie) Marchel Neplenbroek 06-12712029 marchel@uvv-voetbal.nl
    Minikabouters     ledenadmin@uvv-voetbal.nl
    Kabouters 2     k2@uvv-voetbal.nl
    Kabouters 1 Noery Guzel 06-51782992 k1@uvv-voetbal.nl
    Meisjes Marchel Neplenbroek a.i. 06-12712029 coordinatormeiden@uvv-voetbal.nl
    JO8 Imran Hussain 06-18550258 coordinatorJO8@uvv-voetbal.nl
    JO9     coordinatorJO9@uvv-voetbal.nl
    JO10     coordinatorJO10@uvv-voetbal.nl
    JO11     coordinatorJO11@uvv-voetbal.nl 
    JO12     coordinatorJO12@uvv-voetbal.nl 
    JO13     coordinatorJO13@uvv-voetbal.nl 
    JO14 Henri Wolf 06-51528670 coordinatorJO14@uvv-voetbal.nl 
    JO15 Henri Wolf 06-51528670 coordinatorJO15@uvv-voetbal.nl 
    JO16 Henri Wolf 06-51528670 coordinatorJO17@uvv-voetbal.nl 
    JO17     coordinatorJO17@uvv-voetbal.nl 
    JO18     coordinatorJO19@uvv-voetbal.nl
    JO19     coordinatorJO19@uvv-voetbal.nl
           
    trainers      
    JO19-1 Danny Schoenmakers   dm.schoenmakers@casema.nl
    JO19-2 Sem Steeghs 06-43755321  
    JO18-1 Hassan Benahmed 06-53995098  
    JO18-2 Marchel Neplenbroek 06-12712029 marchel@uvv-voetbal.nl
    JO17-1      
    JO17-2 Edgar Atteveld 06-54354604 attevelt@casema.nl
      Peter van Deursen 06-20917568 peter.vandeursen@brammer.biz
    MO17-1 (UVVA) John Kaersenhout 06-51403995 info@uvva.nl
      Hans Sanders 06-22970217 ham.sanders@casema.nl
    JO16-1 Daimios Damkalis 06-11719940  
    JO16-2 Rene Lolkema 06-83256233  
    JO16-3 Arnold Koning 06-22652169  
    JO15-1 Henri Wolf 06-51528670 h.wolf@zonnet.nl
      Pepijn van Wetering (assistent)    
    JO15-2 Ronald Cornet 06-87704261 rayan-2006@live.nl
      Chris Wijnen 06-51764507 ctwijnen@gmail.com
    JO15-3 Faruk Kaya    
      Mohammed Rahouti    
    MO15-1 Remon Kreugel 06-42948429 kreugel.r@casema.nl
      Patrick van Meurs   patrick.van.meurs@ziggo.nl
    MO15-2      
    MO15-3 Michel Boel 06-51066429 michel.boel@live.nl
      Emile Verhage 06-22735225 krista@profittool.nl
    JO14-1 Leon Erdtsieck 06-48400465  
    JO14-2 Rocky den Bode 06-11167733 rockymandy@live.nl
      Mhand Aynao 06-13795717 mhand9@hotmail.com
    JO14-3 Henri Wolf 06-51528670 h.wolf@zonnet.nl
      Theo de Graaf 06-57055838 theodegraaf@icloud.com
    JO14-4 vacature    
    JO13-1 Nordin Talha 06-46011151  
      Ayoub Omousa 06-87760906 ayoubhazard030@gmail.com
    JO13-2 Mohammed Azoum 06-24813468  
    JO13-3 Harold de Locht 06-13289120 locht088@planet.nl
    JO13-4 Bashir El Ayachi 06-53118133  
    MO13-1 Dennis de Graaf   dennis_utreg@hotmail.com
      Fenno Munneke 06-55335300 fennomunneke.fm@gmail.com 
      Patrick van Meurs   patrick.van.meurs@ziggo.nl
    MO13-2 Rob Doomen 06-18082901 robdoomen@yahoo.co.uk
      Wesley de Vries 06-16320883 marieke708@hotmail.com
    JO12-1 Michael van Amerongen 06-42713590 mva-@live.nl
      Edwin Dupont 06-42702676 edwindebrug@hotmail.com
    JO12-2 Roemer Coolen 06-50648695 roemercoolen@gmail.com
      Tycho Peters 06-27030152 tycho.peters@student.hu.nl
    JO12-3 Henk Rakké 06-27901289 hjrakke@caseman.nl
    JO12-4 Max 06-16678216  
    JO11-1 Jan Willem van der Linde 06-51894691 jwvanderlinde@gmail.com
      Nouamen 06-84019450  
    JO11-2 Dennis Schenk 06-34033994 ds282@live.nl
      Hugo Bisschop 06-13956921 hugo.bisschop@gmail.com
    JO11-3 Arafa el Hassouni 06-11370433 arafahas@hotmail.com
      Ali Omousa 06-24495535 aomousa@gmail.com
    JO11-4      
    MO11-1 Jean-Paul Compeer 06-13880078 jpcompeer@hotmail.com
    JO10-1 Prewien Ramlal 06-5515 6180 prewien_r@hotmail.com
      Martin van Boggelen 06-2499 9636 martinvb@xs4all.nl
    JO10-2 Richard Binneveld 06-3012 5871 richard.barbara@live.nl
      Niels Wiertz    
    JO10-3 Dennis van Tuyl 06-4609 6669 dennisvantuyl@gmail.com
      Menno Smit 06-4185 6410 menno_smit@hotmail.com
    JO10-4 Henk Jan Hulshof    
      Ernst Barendrecht 06-51299934 s.leijdekkers@gmail.com
    JO10-5 Salah el Mansouri 06-4644 2308 salah42692@hotmail.com
      Mohammed Camusci 06-4437 6482 nadia__ismaili@hotmail.com
    JO10-6 Ernst Barendrecht 06-51299934 s.leijdekkers@gmail.com
    JO10-7 Erwin van Nispen   erwin.van.nispen@gmail.com
      Marcel de Keyzer    
    JO10-8 Joost ten Berge    
    JO9-1 Sanjeev Kalloe 06-24278558 jaisanjeev@hotmail.com
      Mimoun Bouhtala 06-52889269 rania_mb@hotmail.com
    JO9-2 Issa el Bakiouli 06-29045214 issapt300@hotmail.com
    JO9-3 Marc Kuyer 06-31900992 marckuijer@gmail.com
      Mustafa Sahin 06-40893311 msahin1@live.nl
    JO9-4 Mohammed Camusci 06-44376482 nadia__ismaili@hotmail.com
    JO9-5 Rik van der Tang 06-46284472 rikvandertang@gmail.com
      Lazhar Zehar 06-38216906 lazhar.zehar@gmail.com
    JO9-6 Martijn Venema 06-49818235 martijnvenema@newco-europe.com
    MO9-1 Erik Hin 06-10835809 hinsteen@ziggo.nl
    JO8-1 Imran Hussain 06-18550258 imranhussain88@hotmail.com
      Nordin Tallih 06-47196496 ntallih@casema.nl
    JO8-2 Ekrem Celik 06-17777415 info@ekremcelik.com
      Marten van den Berg 06-33194527 martenvan2003@gmail.com
    JO8-3 Arnaud    
    JO8-4 Omar Hemmet 06-11095675 hemmet@live.nl
    JO8-5 Jasper Veerhuis 06-33978430 jsveerhuis@live.nl
    JO8-6 Tarik Jillal 06-41341894 tariktrade@hotmail.nl
      Mo Bali 06-16451640 mohamedbali@live.nl
    JO8-7 Abdel Laarissi 06-21680319 abdellatif.l@live.nl
      Martijn van den Hazenkamp 06-22997178 martijn@in-cat.com
           
    leiders      
    JO19-1 Twan van de Lockant 06-12997706 avdlockant@hotmail.com
    JO19-2 Sem Steeghs 06-43755321  
    JO18-1      
    JO18-2 Walter Widmer 06-51179814 walterw@ziggo.nl
    JO17-1 William Peek 06-13897108  
    JO17-2 Leon Kruijs 06-55880539 leon.kruijs@ordina.nl
    MO17-1 John Kaersenhout 06-51403995 info@uvva.nl
    JO16-1 Marco de Neef 06-51598618 mdeneef@telfort.nl
    JO16-2 Rene Lolkema 06-83256233  
    JO16-3 Mariska Beekman 06-11646429 mariskabeekman@icloud.com
    JO15-1 Stefan van Essen 06-20499077 stefan@famvanessen.nl
    JO15-2 Robert Verbeek 06-21177481 robertverbeek73@gmail.com
    JO15-3 Shalendra Rakhan 06-52327366 srakhan@ziggo.nl
    MO15-1 Joyce Ester-van Wijck 06-54688422 vincentenjoyce@casema.nl
    MO15-2 Elisabeth Divarci 06-52619310 ew_ec@hotmail.com
    MO15-3 Emile Verhage 06-22735225 krista@profittool.nl
    JO14-1 Richard Mulder 06-51112848  
    JO14-2 Roeland Klaus 06-25455627 roeland_k@hotmail.com
    JO14-3 Henri Wolf 06-51528670 h.wolf@zonnet.nl
    JO14-4 Olivier Durand-Terrasson 06-51450443 olivierdurandt@gmail.com
    JO13-1 Niels van Steenoven  06-46242365 cjvansteenoven@yahoo.es
    JO13-2 Kirsten van Ditmarsch 06-36184699  
    JO13-3 Harold de Locht 06-13289120 locht088@planet.nl
    JO13-4      
    MO13-1      
    MO13-2      
    JO12-1      
    JO12-2      
    JO12-3 Richard Hoogendoorn 06-51202795 rnhoog@gmail.com
    JO12-4      
    JO11-1 Marieke Vergoossen 06-30069644 marieke.vergoossen@kpnmail.com
    JO11-2 Djuita Sitepu 06-25380348 satijnvlinder@gmail.com
    JO11-3 Arafa el Hassouni 06-11370433 arafahas@hotmail.com
      Ali Omousa 06-24495535 aomousa@gmail.com
    JO11-4      
    MO11-1 Gerda Renes 06-25294305 gerdarenes@hotmail.com
    JO10-1 Jean-Paul Bakkers    
    JO10-2 Rutger Moree   moreemeda@gmail.com
    JO10-3 Edith Bregman 06-4307 5722 edith.bregman@gmail.com
    JO10-4 Goswin van Staveren 06-41875313  
    JO10-5 Robert van de Bilt 06-2006 6639 robertvdbilt@msn.com
    JO10-6 Frank Goedhart   frank@goedhart.nu
    JO10-7 Roel Bakker 06-51213798 roel.leila@casema.nl
    JO10-8 Edo Smit    
    JO9-1 Marco Wissen 06-12657016 mwissen@gmail.com
    JO9-2 Arno Treurniet 06-18396503 arno.treurniet@gmail.com
    JO9-3 Fehmi Kocak 06-57007007 fehmikocak@hetnet.nl
    JO9-4      
    JO9-5 Nicole 06-52809432 nbrenninkmeijer@hotmail.com
    JO9-6 Hoda Swami Persaud 06-40081957 hoda_yamani@hotmail.com
      Sanne de Bruin 06-49818235 sanne_enserink@hotmail.com
    MO9-1      
    JO8-1 Ali Lalouti 06-48275523 alalouti@hotmail.com
    JO8-2 Frank Leenaars 06-24253899 f.leenaars@gmail.com
    JO8-3 Jet Soebedar 06-26504434 j.soebedar@hotmail.com
    JO8-4 Olivia Fraser 06-34400668 oj.fraser@outlook.com
    JO8-5 Ina Janssen 06-29274517 janssenina@yahoo.com
    JO8-6 Alladine Boutayeb 06-52665625 alaaddine@live.nl
    JO8-7 Jurgen Woen 06-43232993 jurgenwoen@hotmail.com