• CONTACT TEAMS

  • Seizoen 2021-2022

    Laatste update: 16 oktober 2021

    Op deze pagina vindt u de overzichten van de rollen en contactpersonen van de UVV Voetbal jeugdteams van het seizoen 2021-2022. Mutaties graag doorgeven aan coordinatorJO15@uvv-voetbal.nl  

    organisatie      
           
    Wedstrijdsecretariaat Stefan van Essen 06-20499077 wedstrijdsecretariaat@uvv-voetbal.nl
      Henri Wolf 06-51528670 wedstrijdsecretariaat@uvv-voetbal.nl
    Materiaalbeheer Stefan van Essen 06-20499077  
      Henri Wolf 06-51528670  
    Scheidsrechtercoordinator Stefan van Essen 06-20499077 scheidsrechter@uvv-voetbal.nl
    Ledenadministratie     ledenadmin@uvv-voetbal.nl
    Vrijwilligerscoordinator     vrijwilligerscoordinator@uvv-voetbal.nl
    Hoofd Opleiding Damesvoetbal Henri Wolf 06-51528670 h.wolf@zonnet.nl
    Meidenvoetbal coordinator Michel Boel 06-51066429 coordinatormeiden@uvv-voetbal.nl
    Hoofd Jeugd Opleiding Jongens Ahmed Achahbar    
    Technisch Coordinator Onderbouw (TJC-onderbouw) Roemer Coolen 06-50648695 tjc-onderbouw@uvv-voetbal.nl
    Hoofd Jeugd Opleiding Middenbouw (selectie) Ben Belhadi   benali75@hotmail.com
    Hoofd Jeugd Opleiding Bovenbouw (selectie) Marchel Neplenbroek 06-12712029 marchel@uvv-voetbal.nl

    Mini's 2017 en 2018

        mini@uvv-voetbal.nl
    Kabouters 2016     kabouters@uvv-voetbal.nl
    Tijgers 2015     tijgers@uvv-voetbal.nl
    Jeugd Onder 8 Djuita Donkers   onderbouw@uvv-voetbal.nl
    Jeugd Onder 9 Djuita Donkers   onderbouw@uvv-voetbal.nl
    Jeugd Onder 10 Djuita Donkers   onderbouw@uvv-voetbal.nl
    Jeugd Onder 11 Djuita Donkers   onderbouw@uvv-voetbal.nl
    Jeugd Onder 12 Djuita Donkers   onderbouw@uvv-voetbal.nl
    Jeugd Onder 13     coordinatorJO13@uvv-voetbal.nl
    Jeugd Onder 14     coordinatorJO14@uvv-voetbal.nl
    Jeugd Onder 15 Henri Wolf 06-51528670 coordinatorJO15@uvv-voetbal.nl
    Jeugd Onder 16 Henri Wolf 06-51528670 coordinatorJO17@uvv-voetbal.nl
    Jeugd Onder 17 Henri Wolf 06-51528670 coordinatorJO17@uvv-voetbal.nl
    Jeugd Onder 18 Henri Wolf 06-51528670 coordinatorJO19@uvv-voetbal.nl
    Jeugd Onder 19 Henri Wolf 06-51528670 coordinatorJO19@uvv-voetbal.nl
           
    trainers      
    MO19-1 (UVVA) John Kaersenhout 06-51403995 info@uvva.nl
    JO19-1 Hassan Benahmed 06-53995098  
    JO19-2 Edgar Atteveld 06-54354604 attevelt@casema.nl
      Peter van Deursen 06-38122305 peter.vandeursen70@gmail.com
    JO18-1      
    MO17-1 (UVVA) John Kaersenhout 06-51403995 info@uvva.nl
      Hans Sanders 06-22970217 ham.sanders@casema.nl
    MO17-2 Remon Kreugel 06-42948429 kreugel.r@casema.nl
      Patrick van Meurs 06-44157135 patrick@meursonline.nl
      Michel Boel 06-51066429 michel.boel@live.nl
    JO17-1 Daimios Damkalis 06-11719940  
    JO17-2 Rene Lolkema 06-83256233  
    JO17-3 Arnold Koning 06-22652169  
      Marco Sluyk 06-44646642  
    MO16-1 (UVVA) John Kaersenhout 06-51403995 info@uvva.nl
    JO16-1 Henri Wolf 06-51528670 h.wolf@zonnet.nl
    JO16-2 Ronald Cornet 06-27021623 ronaldcornet@kpnplanet.nl
      Chris Wijnen 06-51764507 ctwijnen@gmail.com
      Mo Hanine 06-87704261  
    JO16-3 Faruk Kaya 06-51608869  
      Mohammed Rahouti    
    MO15-1 Michel Boel 06-51066429 michel.boel@live.nl
    MO15-2 Dennis de Graaf   dennis_utreg@hotmail.com
      Fenno Munneke 06-55335300 fennomunneke.fm@gmail.com
    JO15-1 Miki Stojanov 06-42877476 mihail.s@hotmail.nl
    JO15-2 Broesk Amin 06-18871974  
      Menno Huijsman 06-38632468  
    JO15-3 Henri Wolf 06-51528670 h.wolf@zonnet.nl
      Theo de Graaf 06-57055838 theodegraaf@icloud.com
    JO14-1 Nordin Talha 06-46011151  
      Ayoub Omousa 06-87760906 ayoubhazard030@gmail.com
    JO14-2 Omar Hemmet 06-11095675 hemmet@live.nl
    JO14-3 Bashir El Ayachi 06-53118133  
    JO14-4 Harold de Locht 06-13289120 locht088@planet.nl
    MO13-1 Rob Doomen 06-18082901 robdoomen@yahoo.co.uk
      Wesley de Vries 06-42726369 emmalana6@gmail.com
    MO13-2 Bram 06-38854570  
      Malcolm Halfhuid 06-24725245  
    JO13-1 Michael van Amerongen 06-42713590 mva-@live.nl
      Edwin Dupont 06-42702676 edwindebrug@hotmail.com
    JO13-2 Ahmet Basiince 06-39101666  
      Ajmane Bendada 06-40441734  
      Rayan Dogan    
    JO13-3 Max 06-44958429  
    JO12-1 Marten van de Berg 06-33194527  
      Pepijn van Wetering 06-43142698  
    JO12-2 Yassine Yaadouni 06-19421868  
      Arafa el Hassouni 06-59320002  
    JO12-3 Hugo Bisschop 06-13956921  
      Noureddine el Jafoufi 06-40377128  
    JO12-4 Mohammed Bendjaj 06-25126767  
    MO11-1 Jean-Paul Compeer 06-24257868 jpcompeer@hotmail.com
    JO11-1 Roemer Coolen 06-50648695  
      Tycho Peters 06-27030152  
    JO11-2 Richard Binneveld 06-30125871  
      Niels Wiertz 06 41327257  
    JO11-3 Dennis van Tuyl 06-46096669  
      Dave Janssen 06 19610921  
      Menno Smit 06-41856410  
    JO11-4 Majid Douhou 06-53384323  
      Erwin van Nispen 06-38653547  
    JO11-5 Hursit 06-14186585  
    JO11-6 Rachelle Tang 06-21193662  
    JO11-7 Joost ten Berge 06-51291514  
    MO10-1 Dennis Wezemer 06-81427080  
      Erik Donselaar 06-27505584  
    JO10-1 Rik van den Adel 06-36557806  
    JO10-2 Marc Kuyer 06-31900992  
      Mustafa Sahin 06-40893311  
    JO10-3 Issa el Bakiouli 06-29045214  
    JO10-4 Mohammed Camusci 06-44376482  
    JO10-5 Lazhar Zehar 06-38216906  
    MO9-1 Erik Hin 06-10835809 hinsteen@ziggo.nl
    JO9-1 Ayoub Omousa 06-87760906  
    JO9-2      
    JO9-3      
    JO9-4 Sander 06-83921155  
    JO9-5 Jasper Veerhuis 06-33978430  
    JO8-1 Benali Belhadi    
    JO8-2 Najib    
    JO8-3 Theo de Graaf 06-57055838 theodegraaf@icloud.com
    JO8-6      
    JO8-7      
    JO8-8      
           
    team managers      
    MO19-1 (UVVA) Hans Sanders 06-22970217 info@uvva.nl
    JO19-1 Walter Widmer 06-51179814 walterw@ziggo.nl
    JO19-2 Leon Kruijs 06-55880539 leon.kruijs@ordina.nl
    JO18-1 William Peek 06-13897108  
    MO17-1 (UVVA) John Kaersenhout 06-51403995 info@uvva.nl
    MO17-2 Patrick van Meurs 06-44157135 patrick@meursonline.nl
    JO17-1 Marco de Neef 06-51598618 mdeneef@telfort.nl
    JO17-2 Rene Lolkema 06-83256233  
    JO17-3 Arnold Koning 06-22652169  
    MO16-1 (UVVA) John Kaersenhout 06-51403995 info@uvva.nl
    JO16-1 Stefan van Essen 06-20499077 stefan@famvanessen.nl
    JO16-2 Robert Verbeek 06-21177481 robertverbeek73@gmail.com
    JO16-3      
    MO15-1      
    MO15-2      
    JO15-1 Richard Mulder 06-51112848  
    JO15-2 Roeland Klaus 06-25455627 roeland_k@hotmail.com
    JO15-3 Henri Wolf 06-51528670 h.wolf@zonnet.nl
    JO14-1 Niels van Steenoven 06-46242365 cjvansteenoven@yahoo.es
    JO14-2      
    JO14-3 Bashir El Ayachi 06-53118133  
    JO14-4 Harold de Locht 06-13289120 locht088@planet.nl
    MO13-1      
    MO13-2      
    JO13-1      
    JO13-2      
    JO13-3      
    JO12-1 Marieke Vergoossen 06-30069644  
      Patricia Waterlaat 06-48044538  
    JO12-2 Djuita Sitepu 06-25380348  
    JO12-3 Alex van Steenhoven 06-46242365  
    JO12-4 Klaas Jan Baas 06-53718751  
    MO11-1 Gerda Renes 06-25294305 gerdarenes@hotmail.com
    JO11-1 Jean-Paul Bakkers 06-14786409  
    JO11-2 Ali Karaman 06-24803840 ali@kara-man.nl
    JO11-3 Edith Bregman 06-43075722  
    JO11-4 Mohammed Camusci 06-44376482  
    JO11-5 Igor Pletsers 06-22342786  
    JO11-6 Roel Bakker 06-51213798  
    JO11-7 Edo Smit 06-41423376  
    MO10-1 Erik Donselaar 06-27505584  
    JO10-1 Arno van Tim 06-27177593  
      Guus Diender 06-10221736  
    JO10-2 Fehmi Kocak 06-57007007  
    JO10-3 Khalid Azougagh 06-20551389  
    JO10-4 Aukje 06-41221342  
    JO10-5 Rik van der Tang 06-46284472  
    MO9-1 Inge van den Hoek 06-12632486 ingevandenhoek@hotmail.com
    JO9-1 Ali Lalouti 06-48275523  
    JO9-2 Frank Leenaars 06-24253899  
    JO9-3 Matthijs van der Velden 06-29207574  
    JO9-4 Olivia 06-34400668  
    JO9-5 Annemarie 06-30082269  
    JO8-1 Noery Guzel 06-51782992  
    JO8-2 Jurgen Woen 06-43232993  
    JO8-3 Theo de Graaf 06-57055838 theodegraaf@icloud.com
      Yahia 06-14538941  
    JO8-4      
    JO8-5      
    JO8-6 A. Celik    
    JO8-7      
    JO8-8 Lisa Hertman 06-37116528