• PROGRAMMA THUIS

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeld
    05-10-2022UVV 4UVV 520:10Weide Wereld veld 1
    07-10-2022UVV VR30+1Brederodes VR30+120:00veld 1 B
    07-10-2022UVV 35+1Houten 35+220:30veld 5-Brederodes en Vianen A
    07-10-2022UVV 35+2OSM '75 35+220:30veld 1 B
    07-10-2022UVV 35+1Geinoord Nieuwegein 35+121:30veld 5-Brederodes en Vianen B
    07-10-2022UVV 35+2Breukelen FC 35+121:30veld 1 A
    07-10-2022UVV VR30+1Vreeswijk VR30+121:30veld 1 B
    08-10-2022UVV JO12-2Montfoort S.V.'19 JO12-108:30veld 5 A
    08-10-2022UVV JO11-1VVIJ JO11-208:30veld 1 B
    08-10-2022UVV JO11-2Meern De JO11-308:30veld 1 A
    08-10-2022UVV JO9-3Zwaluwen Utrecht '11 JO9-208:30veld 2 B2
    08-10-2022UVV JO8-5DESTO JO8-408:30veld 2 A2
    08-10-2022UVV JO8-1PVCV JO8-208:30veld 2 A1
    08-10-2022UVV JO7-1Wasmeer JO7-108:30veld 4 B1
    08-10-2022UVV JO7-4Almere FC JO7-208:30veld 4 A2
    08-10-2022UVV JO8-3Maarssen JO8-108:30veld 2 B1
    08-10-2022UVV JO11-3Bunnik '73 JO11-208:30veld 5 B
    08-10-2022UVV JO7-2Brederodes JO7-308:30veld 1 A1
    08-10-2022UVV JO7-1Almere FC JO7-208:50veld 4 B1
    08-10-2022UVV JO7-4UVV JO7-109:10veld 4 A2
    08-10-2022UVV JO7-2Patria JO7-1JM09:10veld 1 A1
    08-10-2022UVV JO10-3PVCV JO10-409:30veld 2 B1
    08-10-2022UVV JO10-1Legmeervogels JO10-109:30veld 2 A1
    08-10-2022UVV JO10-4Bilt De FC JO10-409:30veld 2 A2
    08-10-2022UVV MO9-1Jonathan MO9-109:30veld 2 B2
    08-10-2022UVV JO15-3Meern De JO15-510:00veld 5
    08-10-2022UVV JO7-3Brederodes JO7-210:00veld 4 A2
    08-10-2022UVV JO13-2 - DHSCUVV JO13-2 - DHSC10:00veld 3
    08-10-2022UVV MO13-3 (9-tal)Cabauw MO13-110:15Afgeschermdveld 1
    08-10-2022UVV JO7-3SV Overvecht/De Dreef JO7-110:20veld 4 A2
    08-10-2022UVV MO15-2Bilt De FC MO15-210:45Afgeschermdveld 2
    08-10-2022UVV JO9-2Hooglanderveen JO9-111:30veld 4 A1
    08-10-2022UVV JO17-1Montfoort S.V.'19 JO17-211:45L.A.M. (Liam) Wolfveld 5
    08-10-2022UVV MO20-2Montfoort S.V.'19 MO20-112:00S. (Stefan) van Essenveld 1
    08-10-2022UVV JO19-1Brederodes JO19-212:45veld 2
    08-10-2022UVV JO18-1 - Vreeswijk JO18-1UVV JO18-1 - Vreeswijk JO18-112:45veld 3
    08-10-2022UVV JO16-1 - UVV JO16-1 - 13:30veld 5
    08-10-2022UVV VR1DVSU VR114:15J. (Jan) Wijmengaveld 1
    08-10-2022UVV JO15-2Jonathan JO15-215:00veld 3
    08-10-2022UVV JO16-3 - UVV JO16-3 - 15:30veld 5
    09-10-2022UVV 2Roda '46 611:30veld 3
    10-10-2022UVV 1ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 121:05M. (Mahmood) BakridiDe Paperclip veld 1
    10-10-2022UVV 2zvv DOS'58 422:05De Paperclip veld 1
  • PROGRAMMA UIT

    DatumThuisteamUitteamTijdScheidsrechterVeld
    05-10-2022UVV 4UVV 520:10Weide Wereld veld 1
    07-10-2022Brederodes 35+3UVV 35+120:00veld 5-Brederodes en Vianen A
    07-10-2022PVCV 35+2UVV 35+220:00veld 1 B
    07-10-2022OSM '75 35+4UVV 35+121:00veld 5-Brederodes en Vianen B
    07-10-2022DESTO 35+1UVV 35+221:00veld 1 A
    07-10-2022Sporting '70 VR30+2UVV VR30+121:00veld 1 B
    07-10-2022ZVVN 77 2UVV 221:05Afgeschermd't Heem veld 1
    07-10-2022OSM '75 VR30+1UVV VR30+122:00veld 1 A
    08-10-2022Hyenas FC JO10-1UVV JO10-208:30veld 1 A1
    08-10-2022DHSC JO9-2UVV JO9-408:30veld 2 A2
    08-10-2022PVCV JO8-3UVV JO8-208:30veld 3 B2
    08-10-2022OSM '75 MO13-1UVV MO13-208:30F. (Floren) van Luipenveld 2
    08-10-2022Wasmeer JO7-1UVV JO7-408:50veld 4 A2
    08-10-2022Nieuw Utrecht SV JO7-1UVV JO7-208:50veld 1 A1
    08-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 MO11-2UVV MO11-109:00veld 2 B
    08-10-2022Meern De MO15-3UVV MO15-309:00veld 3
    08-10-2022UVV JO7-4UVV JO7-109:10veld 4 A2
    08-10-2022DOSC JO9-1UVV JO9-109:45veld 2 A1
    08-10-2022Sporting '70 MO12-1UVV JO12-410:00veld 4-Sporting'70 B
    08-10-2022OSM '75 O23-2UVV O23-110:15E. (Erwin) Tamseveld 1
    08-10-2022Maarssen JO8-3UVV JO8-410:3011-veld 11-Maarssen A2
    08-10-2022Delta Sports '95 FC JO7-1UVV JO7-310:40veld 4 A1
    08-10-2022Maarssen JO10-3UVV JO10-510:4511-veld 11-Maarssen B1
    08-10-2022DESTO JO10-5UVV JO10-610:50veld 4 A2
    08-10-2022Meern De JO12-5UVV JO12-511:10veld 6 B
    08-10-2022Elinkwijk JO12-1UVV JO12-111:30veld 1 A
    08-10-2022Maarssen JO12-1UVV JO12-311:30Afgeschermd03-veld 3-Maarssen A
    08-10-2022DESTO MO13-3UVV MO13-111:45veld 3
    08-10-2022GVVV MO20-1UVV MO20-112:00J.G. (Hans) Willemseveld 1-GVVV
    08-10-2022Sporting '70 MO17-1UVV MO17-113:00veld 1-Sporting'70
    08-10-2022PVCV JO14-4UVV JO14-214:00veld 3
    08-10-2022OSM '75 1UVV 114:30M.D. (Matthijn) de Boerveld 2
    08-10-2022Sporting Martinus JO14-1UVV JO14-115:00W. (Ward) van Steenveld 2
    10-10-2022B en O Team 1UVV 620:45Lindenhof veld 1