• Programma Thuis

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeld
    16-11-2019UVV JO8-7JSV Nieuwegein JO8-508:30veld 2
    16-11-2019UVV JO11-3Kockengen JO11-108:30J.D. (Joost) Schepersveld 4
    16-11-2019UVV JO8-1AS'80 JO8-108:30veld 2
    16-11-2019UVV JO8-6Breukelen FC JO8-108:30veld 2
    16-11-2019UVV JO8-5PVCV JO8-508:30veld 2
    16-11-2019UVV JO15-4Zwaluwen Utrecht '11 JO15-209:00H. (Henri) Wolfveld 5
    16-11-2019UVV MO13-1RKDES MO13-109:00Afgeschermdveld 1
    16-11-2019UVV JO9-4DHSC JO9-209:30veld 2
    16-11-2019UVV JO9-7Zwaluwen Utrecht '11 JO9-609:30veld 2
    16-11-2019UVV JO9-8UVV JO9-609:30veld 2
    16-11-2019UVV JO9-3Meern De ZA-JO9-309:30veld 2
    16-11-2019UVV MO11-2Maarssen MO11-110:00veld 4
    16-11-2019UVV JO9-9Houten JO9-7M10:20veld 2
    16-11-2019UVV JO10-1PVCV JO10-210:30veld 2
    16-11-2019UVV JO10-5DESTO JO10-610:30veld 2
    16-11-2019UVV JO10-3Breukelen FC JO10-210:30veld 2
    16-11-2019UVV MO15-1SV Vechtzoom MO15-110:45S. (Simon) Bolandveld 1
    16-11-2019UVV MO15-2Vriendenschaar MO15-110:45T. (Tom) Potveld 5
    16-11-2019UVV JO13-2DHSC JO13-111:00L.H.J. (Levi) Wolfveld 3
    16-11-2019UVV JO11-5PVCV JO11-711:30veld 4
    16-11-2019UVV JO12-1CJVV JO12-111:45L.A.M. (Liam) Wolfveld 2
    16-11-2019UVV JO11-1OSM '75 JO11-111:45veld 2
    16-11-2019UVV JO13-5DESTO JO13-612:30J.D. (Joost) Schepersveld 3
    16-11-2019UVV JO15-1Maarssen JO15-112:45veld 1
    16-11-2019UVV JO17-3Vreeswijk JO17-112:45Afgeschermdveld 5
    16-11-2019UVV JO12-4Kockengen JO12-213:00veld 4
    16-11-2019UVV JO15-3Montfoort S.V.'19 JO15-213:15R.M. (Ronald) Cornetveld 2
    16-11-2019UVV JO13-3Argon JO13-314:30B.C.A. (Bjorn) Beekmanveld 3
    16-11-2019UVV JO17-2Lopik JO17-115:00R.M. (Ronald) Cornetveld 1
    16-11-2019UVV JO19-2PVCV JO19-415:00J. (Jan) Wijmengaveld 2
    16-11-2019UVV 2DESTO 315:00veld 5
    17-11-2019UVV 5Zwaluwen Utrecht '11 711:00veld 3
    17-11-2019UVV 4Zwaluwen Utrecht '11 411:30veld 1
    18-11-2019UVV 5Hercules 1422:00De Paperclip veld 1
    22-11-2019UVV 9Bilt De FC 421:05Weide Wereld veld 1
    22-11-2019UVV 8Zwaluwen Utrecht '11 522:00Weide Wereld veld 1
    23-11-2019UVV JO13-4JSV Nieuwegein JO13-408:30veld 5
    23-11-2019UVV JO8-5UVV JO8-408:30veld 2
    23-11-2019UVV JO8-8JSV Nieuwegein JO8-608:30veld 2
    23-11-2019UVV JO8-3Maarssen JO8-308:30veld 2
    23-11-2019UVV JO8-2Meern De ZA-JO8-308:30veld 2
    23-11-2019UVV JO11-3Breukelen FC JO11-208:45veld 4
    23-11-2019UVV JO13-3DESTO JO13-409:00veld 1
    23-11-2019UVV JO9-6OSM '75 JO9-409:30veld 2
    23-11-2019UVV JO9-1FC Utrecht Academie JO9-209:30veld 2
    23-11-2019UVV JO9-2Montfoort S.V.'19 JO9-109:30veld 2
    23-11-2019UVV JO9-5Elinkwijk JO9-309:30veld 2
    23-11-2019UVV MO13-2Bilt De FC MO13-210:00veld 5
    23-11-2019UVV JO15-2Houten JO15-310:30veld 1
    23-11-2019UVV JO11-2Benschop JO11-110:30veld 4
    23-11-2019UVV JO12-3Montfoort S.V.'19 JO12-110:45veld 2
    23-11-2019UVV JO12-2Lopik JO12-110:45veld 2
    23-11-2019UVV JO13-2Hoogland JO13-111:30J. (Joep) de Boerveld 5
    23-11-2019UVV JO10-4OSM '75 JO10-212:00veld 4
    23-11-2019UVV JO17-2Montfoort S.V.'19 JO17-212:15veld 1
    23-11-2019UVV JO19-3Argon JO19-312:30veld 2
    23-11-2019UVV 2NiTA 313:15veld 5
    23-11-2019UVV JO10-2Breukelen FC JO10-113:15veld 4
    23-11-2019UVV JO13-1Meern De JO13-214:15B.J. (Bram) Bosveld 1
    23-11-2019UVV JO15-3Benschop JO15-114:30veld 2
    23-11-2019UVV MO11-2DESTO MO11-514:30veld 4
    23-11-2019UVV/Black Devils VE1HBS VE115:30veld 5
    23-11-2019UVV JO16-2IJFC JO16-216:15veld 2
    23-11-2019UVV JO16-1Meern De JO16-216:15veld 1
    24-11-2019UVV 3Aurora 211:00veld 1
    24-11-2019UVV 6VVIJ 614:00veld 1
    25-11-2019UVV 1Adelaars zvv 221:05E.L.H. (Houcin) MahdadDe Paperclip veld 1
    25-11-2019UVV 6B en O Team 122:00E.L.H. (Houcin) MahdadDe Paperclip veld 1
    30-11-2019UVV JO15-4Kampong JO15-408:30veld 5
    30-11-2019UVV JO8-6Jonathan JO8-408:30veld 2
    30-11-2019UVV JO8-7Bilt De FC JO8-308:30veld 2
    30-11-2019UVV JO8-4SVM JO8-208:30veld 2
    30-11-2019UVV JO8-1Legmeervogels JO8-108:30veld 2
    30-11-2019UVV JO9-9Vreeswijk JO9-3M08:30veld 4
    30-11-2019UVV JO14-3DOSC JO14-209:00veld 1
    30-11-2019UVV JO9-4Zwaluwen Utrecht '11 JO9-409:30veld 2
    30-11-2019UVV JO9-3PVC JO9-109:30veld 2
    30-11-2019UVV JO9-8OSM '75 JO9-309:30veld 4
    30-11-2019UVV JO10-2PVCV JO10-409:30veld 2
    30-11-2019UVV JO10-5Meern De JO10-1109:30veld 2
    30-11-2019UVV JO14-2Maarssen JO14-310:15veld 5
    30-11-2019UVV JO12-5OSM '75 JO12-310:30veld 4
    30-11-2019UVV MO11-1Delta Sports '95 FC MO11-110:35veld 2
    30-11-2019UVV JO11-5SCH '44 JO11-310:35veld 2
    30-11-2019UVV MO13-1Hertha MO13-111:00veld 1
    30-11-2019UVV JO13-5Kampong JO13-612:00veld 5
    30-11-2019UVV JO17-3Kampong JO17-312:00veld 2
    30-11-2019UVV JO11-4Zwaluwen Utrecht '11 JO11-412:00veld 4
    30-11-2019UVV JO17-1VVIJ JO17-112:45veld 1
    30-11-2019UVV JO19-2VVIJ JO19-413:30veld 5
    30-11-2019UVV JO11-1SCH '44 JO11-113:30veld 4
    30-11-2019UVV MO15-1Meern De MO15-414:00veld 2
    30-11-2019UVV JO19-1Focus '07 JO19-115:00veld 1
    30-11-2019UVV JO12-1Hoogland JO12-115:00veld 4
    30-11-2019UVV JO17-4PVCV JO17-415:30veld 5
    30-11-2019UVV JO14-1Victoria JO14-315:45veld 2
    30-11-2019UVV JO12-4Montfoort S.V.'19 JO12-316:30veld 4
    01-12-2019UVV 5Vreeswijk 311:00veld 2
    01-12-2019UVV 3VVIJ 411:00veld 1
    01-12-2019UVV 4Hercules 411:30veld 5
  • Programma Uit

    DatumThuisteamUitteamTijdScheidsrechterVeld
    16-11-2019UVV JO8-7JSV Nieuwegein JO8-508:30veld 2
    16-11-2019UVV JO11-3Kockengen JO11-108:30J.D. (Joost) Schepersveld 4
    16-11-2019UVV JO8-1AS'80 JO8-108:30veld 2
    16-11-2019UVV JO8-6Breukelen FC JO8-108:30veld 2
    16-11-2019UVV JO8-5PVCV JO8-508:30veld 2
    16-11-2019Meern De JO14-4UVV JO14-208:30M. (Mounir) Hamidiveld 3
    16-11-2019DESTO JO8-3UVV JO8-308:30veld 5 ( kwart veldjes)
    16-11-2019DESTO JO12-3UVV JO12-508:30veld 3
    16-11-2019Brederodes JO11-2UVV JO11-208:30Afgeschermdveld 4 Brederodes (E+F)
    16-11-2019PVCV JO8-9UVV JO8-808:30Veld 1D
    16-11-2019Vreeswijk JO8-2UVV JO8-408:30veld 1
    16-11-2019Meern De JO10-3UVV JO10-208:30veld 5
    16-11-2019UVV JO15-4Zwaluwen Utrecht '11 JO15-209:00H. (Henri) Wolfveld 5
    16-11-2019UVV MO13-1RKDES MO13-109:00Afgeschermdveld 1
    16-11-2019UVV JO9-4DHSC JO9-209:30veld 2
    16-11-2019UVV JO9-7Zwaluwen Utrecht '11 JO9-609:30veld 2
    16-11-2019UVV JO9-8UVV JO9-609:30veld 2
    16-11-2019UVV JO9-3Meern De ZA-JO9-309:30veld 2
    16-11-2019Schalkwijk MO13-1UVV MO13-209:30veld 1
    16-11-2019Geinoord Nieuwegein JO14-2UVV JO14-109:30Afgeschermdveld 3
    16-11-2019DHSC JO11-2UVV JO11-409:30veld 3
    16-11-2019SCH '44 JO8-1UVV JO8-209:30veld 1
    16-11-2019SCH '44 JO9-1UVV JO9-209:30veld 1
    16-11-2019IJFC JO9-4UVV JO9-509:45veld 5 IJFC pupillenveld
    16-11-2019DOSC JO9-1UVV JO9-109:45veld 2
    16-11-2019DVSU MO11-2UVV MO11-109:50veld 1 VVU/Ar/DVSU
    16-11-2019UVV MO11-2Maarssen MO11-110:00veld 4
    16-11-2019Elinkwijk JO17-3UVV JO17-410:00veld 2
    16-11-2019UVV JO9-9Houten JO9-7M10:20veld 2
    16-11-2019UVV JO10-1PVCV JO10-210:30veld 2
    16-11-2019UVV JO10-5DESTO JO10-610:30veld 2
    16-11-2019UVV JO10-3Breukelen FC JO10-210:30veld 2
    16-11-2019Houten JO13-1UVV JO13-110:30TB (Tim) Jansenveld 2
    16-11-2019Vriendenschaar JO13-2UVV JO13-410:30W.J. (Willem Jan) Schoutenveld 1
    16-11-2019Kampong JO16-5UVV JO16-210:30Y. (Yassin) Asgadaouanveld 3
    16-11-2019UVV MO15-1SV Vechtzoom MO15-110:45S. (Simon) Bolandveld 1
    16-11-2019UVV MO15-2Vriendenschaar MO15-110:45T. (Tom) Potveld 5
    16-11-2019UVV JO13-2DHSC JO13-111:00L.H.J. (Levi) Wolfveld 3
    16-11-2019Elinkwijk JO12-1UVV JO12-211:15veld 4
    16-11-2019UVV JO11-5PVCV JO11-711:30veld 4
    16-11-2019Houten JO14-4UVV JO14-311:30C. (Chris) Riemensveld 4
    16-11-2019Maarssen JO10-4UVV JO10-411:30veld 11B (6-6)
    16-11-2019UVV JO12-1CJVV JO12-111:45L.A.M. (Liam) Wolfveld 2
    16-11-2019UVV JO11-1OSM '75 JO11-111:45veld 2
    16-11-2019Meern De JO12-2MUVV JO12-311:50Afgeschermdveld 5
    16-11-2019DESTO JO17-1UVV JO17-112:00Afgeschermdveld 1
    16-11-2019IJFC JO19-1UVV JO19-112:00A.A.W (Ton) Schoonenbergveld 1 IJFC
    16-11-2019VVJ JO19-1UVV JO19-312:00veld 1 VVJ
    16-11-2019UVV JO13-5DESTO JO13-612:30J.D. (Joost) Schepersveld 3
    16-11-2019UVV JO15-1Maarssen JO15-112:45veld 1
    16-11-2019UVV JO17-3Vreeswijk JO17-112:45Afgeschermdveld 5
    16-11-2019UVV JO12-4Kockengen JO12-213:00veld 4
    16-11-2019UVV JO15-3Montfoort S.V.'19 JO15-213:15R.M. (Ronald) Cornetveld 2
    16-11-2019VVIJ JO15-2UVV JO15-213:55veld 5 VVIJ
    16-11-2019UVV JO13-3Argon JO13-314:30B.C.A. (Bjorn) Beekmanveld 3
    16-11-2019PVCV JO16-1UVV JO16-114:40AfgeschermdVeld 2
    16-11-2019UVV JO17-2Lopik JO17-115:00R.M. (Ronald) Cornetveld 1
    16-11-2019UVV JO19-2PVCV JO19-415:00J. (Jan) Wijmengaveld 2
    16-11-2019UVV 2DESTO 315:00veld 5
    16-11-2019AFC VE1UVV/Black Devils VE115:00
    17-11-2019UVV 5Zwaluwen Utrecht '11 711:00veld 3
    17-11-2019Vreeswijk 4UVV 611:00A.C. (Arco) van Dijkveld 3
    17-11-2019UVV 4Zwaluwen Utrecht '11 411:30veld 1
    17-11-2019VV De Dreef 2UVV 312:00veld 1
    18-11-2019UVV 5Hercules 1422:00De Paperclip veld 1
    22-11-2019OSM '75 3UVV 719:15Weide Wereld veld 1
    22-11-2019Kosterman 4UVV 320:55AfgeschermdSporthal OVVO Maarssen veld 1
    22-11-2019UVV 9Bilt De FC 421:05Weide Wereld veld 1
    22-11-2019SCH '44 3UVV 421:05De Kroon veld 1
    22-11-2019UVV 8Zwaluwen Utrecht '11 522:00Weide Wereld veld 1
    22-11-2019VV De Dreef 2UVV 222:00AfgeschermdDe Dreef veld 1
    23-11-2019UVV JO13-4JSV Nieuwegein JO13-408:30veld 5
    23-11-2019UVV JO8-5UVV JO8-408:30veld 2
    23-11-2019UVV JO8-8JSV Nieuwegein JO8-608:30veld 2
    23-11-2019UVV JO8-3Maarssen JO8-308:30veld 2
    23-11-2019UVV JO8-2Meern De ZA-JO8-308:30veld 2
    23-11-2019Meern De JO15-5UVV JO15-408:30veld 2
    23-11-2019JSV Nieuwegein MO11-1UVV MO11-108:30veld 7
    23-11-2019IJsselmeervogels JO12-1UVV JO12-108:30veld 3 IJsselmeervogels
    23-11-2019Meern De JO11-4UVV JO11-108:30veld 5
    23-11-2019Hercules JO9-7MUVV JO9-908:30veld 3 Hercules
    23-11-2019UVV JO11-3Breukelen FC JO11-208:45veld 4
    23-11-2019UVV JO13-3DESTO JO13-409:00veld 1
    23-11-2019VIOD JO9-1UVV JO9-809:00veld 1
    23-11-2019Odijk JO8-1UVV JO8-109:00veld 2
    23-11-2019UVV JO9-6OSM '75 JO9-409:30veld 2
    23-11-2019UVV JO9-1FC Utrecht Academie JO9-209:30veld 2
    23-11-2019UVV JO9-2Montfoort S.V.'19 JO9-109:30veld 2
    23-11-2019UVV JO9-5Elinkwijk JO9-309:30veld 2
    23-11-2019Meern De JO13-8UVV JO13-509:30veld 4
    23-11-2019PVCV JO9-5UVV JO9-409:40veld 1
    23-11-2019Nieuw Utrecht SV JO9-1UVV JO9-709:45veld 2
    23-11-2019UVV MO13-2Bilt De FC MO13-210:00veld 5
    23-11-2019Aurora MO15-1UVV MO15-210:00veld 2
    23-11-2019JSV Nieuwegein JO11-5UVV JO11-510:00veld 7
    23-11-2019DESTO MO13-3UVV MO13-110:15veld 6
    23-11-2019Maarssen JO8-4UVV JO8-710:15veld 11B (6-6)
    23-11-2019UVV JO15-2Houten JO15-310:30veld 1
    23-11-2019UVV JO11-2Benschop JO11-110:30veld 4
    23-11-2019Hertha JO17-1UVV JO17-110:30M. (Mido) FarahatVeld 3(Gras)