• UVV 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Guzel, NoeryOverige stafTeammanager
    Guzel, OmerOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Coskun, Muhammed BeratTeamspeler
    Guzel, OmerTeamspeler
    Kara, YilmazTeamspeler
    Kesici, EnesTeamspeler
    Solak, YilmazTeamspeler
    Uysal, LeventTeamspeler
    Yildirim, RasimTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 14:30Abcoude fc 6 - UVV 4Sportpark Hollandse Kade
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.UVV 4 - Meer De sv. 9
    17 okt.UVV MO17-1 JO16-3 onderling - UVV MO17-1 JO16-3 onderling0 - 0
    17 okt.UVV JO11-3 UVV JO11-4 onderling - UVV JO11-3 UVV JO11-4 onderling0 - 0
    17 okt.UVV JO13-2 JO14-2 onderling - UVV JO13-2 JO14-2 onderling0 - 1
    17 okt.UVV JO14-1 training - UVV JO14-1 training0 - 0
    17 okt.UVV MO11-1 MO11-2 onderling - UVV MO11-1 MO11-2 onderling0 - 0
    17 okt.UVV JO12-3 JO12-4 onderling - UVV JO12-3 JO12-4 onderling1 - 0
    17 okt.UVV JO10-3 JO10-4 onderling - UVV JO10-3 JO10-4 onderling0 - 0
    17 okt.UVV JO8-4 - UVV JO8-40 - 0
    17 okt.UVV JO9 onderling - niet van toepassing0 - 0
  • Poulestanden UVV 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    DatumTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kampong 243300153129
    2DWSM 3321010377
    3Muiderberg sc. 2321010557
    4Waterwijk asc 53201171256
    5Buitenboys sc. 732018716
    6WV-HEDW 124202101006
    7BVV '31 33120155105
    8Abcoude fc 64121181265
    9Muiden sc. 221017703
    10OSC 53003415-110
    11Meer De sv. 93003121-200
    12UVV 44004823-150