• UVV 5 ZA maandag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV 5 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1USVF 72220111564211461
    2Voorwaarts 922162498504850
    3Kosterman 9221615159906949
    4Kampong 22211299896235
    5Hercules 2122111101401073334
    6Hercules 20221048105931234
    7Haddekik FC 2229310102104-230
    8Voorwaarts 1022859107105229
    9Hercules 1422721396120-2423
    10Hercules 1822621470117-4720
    11Voorwaarts 1122511655133-7816
    12UVV 522102149178-1293
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.