• UVV 5 ZA maandag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brinke, Chiel tenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 sep. 20:10DESTO 5 - UVV 5Hoograven
    9 sep. 22:00UVV 5 - Kosterman 12Paperclip, de
    16 sep. 19:15Hercules 20 - UVV 5Hercules
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV 5 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESTO 500000000
    2UVV 500000000

    Poulestanden UVV 5 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESTO 700000000
    2Haddekik FC 200000000
    3Hercules 1800000000
    4Hercules 2000000000
    5Hercules 1900000000
    6Hercules 1400000000
    7Kosterman 1200000000
    8Maarssen 300000000
    9UVV 500000000
    10Voorwaarts 1000000000
    11Voorwaarts 900000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bos, GertjanTeamspeler
    Brink, Laurens van denTeamspeler
    Brinke, Chiel tenTeamspeler
    Hoek, DanielTeamspeler
    Kamp, Evert Jan van deTeamspeler
    Lambregtse, Dirk-JanTeamspeler
    Polinder, MincoTeamspeler
    Verheij, RinderTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.