• UVV JO13-2007-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Braun, JeremyOverige stafTeammanager
    Neplenbroek, MarchelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden UVV JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meern De JO13-2007-13300181179
    2PVCV JO13-2007-13201163136
    3DESTO JO13-2007-13102711-43
    4UVV JO13-2007-13003127-260

    Poulestanden UVV JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda'46 JO13-2007-111100160154530
    2DESTO JO13-2007-11191149173228
    3CDW JO13-2007-11281345261925
    4Focus 07 JO13-2007-11171341202122
    5Hercules JO13-2007-1 970254124221
    6UVV JO13-2007-1105142528-316
    7Delta Sports JO13-2007-1115153035-516
    8Geinoord N'gein JO13-2007-1115062322115
    9Brederodes JO13-2007-1125072545-2015
    10PVCV JO13-2007-2113171937-1810
    11Jonathan JO13-2007-2112181640-247
    12JSV Nieuwegein JO13-2007-110118841-334
    13VVZA JO13-2007-11200121673-570

    Poulestanden UVV JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDO JO13-2007-1109014893927
    2FC De Bilt JO13-2007-11090152153727
    3Altius JO13-2007-11061340182219
    4Sporting Almere JO13-2007-11061333201319
    5JSV Nieuwegein JO13-2007-1105142318516
    6Focus 07 JO13-2007-1105052824415
    7Brederodes JO13-2007-1104152430-613
    8Geinoord N'gein JO13-2007-1103161620-410
    9UVV JO13-2007-1103071546-319
    10PVCV JO13-2007-2101271340-275
    11FC Weesp JO13-2007-1100191062-521
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akandouch, AyoubTeamspeler
    Bode, Rocky denTeamspeler
    Braun, LyndonTeamspeler
    Gerven, Matteo vanTeamspeler
    Hendriks, FinnTeamspeler
    Klaus, ThijsTeamspeler
    Krijzer, BasTeamspeler
    Mutsaers, OwenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.