• Zondag 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Breukelen, Herman vanOverige stafTeammanager
    Breukelen, Herman vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Rijkom, Olav vanTechnische stafTrainer/coach
    Talha, YoussefTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boubakari, AyoubTeamspelerMiddenvelder
    Coolen, RoemerTeamspelerAanvaller
    Elmpt, Thomas vanTeamspelerVerdediger
    Jaadouni, YassineTeamspelerAanvaller
    Mahdad, HamzaTeamspelerVerdediger
    Maton, MichaelTeamspelerDoelverdediger
    Petraeus, ErikTeamspelerVerdediger
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 dec. 14:00UVV 1 - ZSGOWMS 1Sportpark De Paperclip
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 dec.Abcoude fc 1 - UVV 15 - 5
    1 dec.UVV 1 - Nieuw West United SV 10 - 2
  • Poulestanden UVV 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    DatumTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kampong 2330011299
    2Saestum 132014406
    3Aurora 13102812-43
    4UVV 1300338-50

    Poulestanden UVV 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    DatumTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus 11172232102223
    2Swift 11172237162123
    3Meer De sv. 11163225131221
    4Abcoude fc 11163231211021
    5ZSGOWMS 11164139132620
    6Nieuw West United SV 11162325141120
    7Ouderkerk sv. 1116143130119
    8Diemen sv. 1116053225718
    9Graveland 's 1114072042-2212
    10Vreeswijk 1113171934-1510
    11PVC 1112362433-99
    12Zwaluwen Utrecht '11 1113082639-139
    13UVV 1111462337-147
    14Nederhorst vv 1111191148-374