• Zondag 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Breukelen, Herman vanOverige stafTeammanager
    Breukelen, Herman vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Langejan, PhilipMedische stafVerzorger
    Rijkom, Olav vanTechnische stafTrainer/coach
    Talha, YoussefTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 14:00UVV 1 - Ouderkerk sv. 1Sportpark De Paperclip
    3 nov. 14:00Graveland 's 1 - UVV 1Sportpark Berestein
    10 nov. 14:00UVV 1 - Zwaluwen Utrecht '11 1Sportpark De Paperclip
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 okt.Vreeswijk 1 - UVV 12 - 3
    13 okt.UVV 1 - Meer De sv. 11 - 1
  • Poulestanden UVV 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kampong 2330011299
    2Saestum 132014406
    3Aurora 13102812-43
    4UVV 1300338-50

    Poulestanden UVV 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw West United SV 154011651112
    2Swift 153111761110
    3Sporting Martinus 15311135810
    4Abcoude fc 15311107310
    5Diemen sv. 15302141139
    6Meer De sv. 1522113858
    7Ouderkerk sv. 15212131307
    8Zwaluwen Utrecht '11 152031518-36
    9Vreeswijk 152031216-46
    10UVV 151221017-75
    11ZSGOWMS 15131111014
    12Nederhorst vv 15113818-104
    13PVC 151041017-73
    14Graveland 's 15104516-113
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boubakari, AyoubTeamspelerMiddenvelder
    Coolen, RoemerTeamspelerAanvaller
    Dijns, Jordy LeeTeamspeler
    Elmpt, Thomas vanTeamspelerVerdediger
    Jaadouni, YassineTeamspelerAanvaller
    Mahdad, HamzaTeamspelerVerdediger
    Maton, MichaelTeamspelerDoelverdediger
    Petraeus, ErikTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    UVV 1

    VS

    Ouderkerk sv. 1

    27 oktober 201914:00 uur
    Sportpark De Paperclip veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    UVV 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd